جهت خرید نرم‌افزارها از دکمه‌ی روبه‌رو استفاده کنید

خرید نرم‌افزار

نرم افزار قرض الحسنه فامیلی اپیست

banking_system_Screenshot

نرم‌افزار مدیریت قرض‌الحسنه‌ی فامیلی اپیست نرم‌افزاری بسیار پیشرفته با امکانات زیاد برای مدیریت قرض‌الحسنه‌های فامیلی شماست.
با استفاده از این نرم‌افزار به سادگی و درکمترین زمان می‌توانید اعضای قرض‌الحسنه‌ی خود را بدون محدودیت در تعداد، مدیریت نمایید.

تا سقف ۸۰۰,۰۰۰ نفر بدون کاهش هیچگونه سرعتی تست شده است!

banking_system_Screenshot

هماهنگونه که مشاهده می‌شود، در قسمت افزودن اعضاء نرم‌افزار، می‌توانید هر تعداد نفر را که مایل هستید اضافه کنید، و برای هرکدام یک سرپرست قرار دهید. با قرار دادن اعضای هر خانوار به عنوان زیرمجموعه‌ی سرپرست خانوار، می‌توانید تنها با زدن یک کلیک، مبلغ ماهیانه‌ی کل خانوار را به ازای تک‌تک اعضای خانوار دریافت کرده و به صندوق قرض‌الحسنه‌ خود اضافه کنید.

banking_system_Screenshot

برای دادن وام در هر ماه، می‌توانید از بخش اعطای وام به هر فردی که دوست دارید، وام داده و هر ماه اقساط آن را دریافت نمایید. برای محاسبه‌ی اقساط به سادگی مبلغ وام، کارمزد و تعداد اقساط را وارد کرده، تا نرم‌افزار به صورت خودکار مبلغ هر قسط را تعیین نماید.
با کلیک روی هر وام، می‌توانید تعداد وام‌های گرفته شده توسط فرد، تعداد وام‌های تسویه شده، تعداد اقساط باقی‌مانده و … را مشاهده نمایید.

banking_system_Screenshot

در این بخش صندوق قرض‌الحسنه اپیست برای سادگی، تنها سرپرستان خانوار نمایش داده می‌شوند. برای دریافت ماهیانه‌ی وجه تنها سرپرست را انتخاب کرده تا زیرمجموعه‌های ایشان در سمت چپ نرم‌افزار نمایش داده شوند. سپس مبلغ دریافتی به ازای هر فرد، ماه و سال واریز را مشخص نموده و برروی گزینه‌ی دریافت وجه کلیک کرده تا مبلغ مشخص شده به تعداد همه‌ی اعضا به صندوق قرض‌الحسنه اضافه شود.

نرم‌افزار مدیریت قرض‌الحسنه فامیلی اپیست برای نسخه‌ی ویندوز تهیه شده است؛ همچنین نسخه‌ی اندرویدی آن در حال آماده شدن می‌باشد. هر دو نسخه به صورت رایگان عرضه شده، اما برای کارکرد بدون وقفه‌ی نسخه‌ی ویندوزی، باید آن را خریداری نمایید.
درصورتی که نیاز به تغییراتی در نرم‌افزار دارید، و یا می‌خواهید آن را مطابق با قرض‌الحسنه‌ی خود تغییر دهید، و یا درصورت بروز هرگونه مشکل یا پیشنهاد، می‌توانید با ما در تماس باشید.

حتما قبل از بروزرسانی به نسخه‌ی جدید، از دیتابیس خود، کپی بگیرید

دانلود نسخه ۱.۰.۸ صندوق قرض‌الحسنه اپیست تحت ویندوز