جهت خرید نرم‌افزارها از دکمه‌ی روبه‌رو استفاده کنید

خرید نرم‌افزار

نرم افزار قرض الحسنه فامیلی اپیست نسخه ۲

banking_system_Screenshot

دانلود نسخه ۲٫۳٫۲ صندوق قرض‌الحسنه اپیست تحت ویندوز

نرم‌ افزار مدیریت قرض‌ الحسنه فامیلی اپیست نرم افزاری بسیار پیشرفته با امکانات زیاد برای مدیریت قرض‌ الحسنه‌ های فامیلی شماست.
با استفاده از این به سادگی و درکمترین زمان می‌توانید اعضای قرض الحسنه‌ خود را بدون محدودیت در تعداد، مدیریت نمایید و در نهایت کنید.

تا سقف ۸۰۰,۰۰۰ نفر بدون کاهش هیچگونه سرعتی تست شده است!

بخش اول: افزودن اعضا در مدیریت فامیلی

مدیریت اعضای نرم‌افزار خانوادگی قرض‌الحسنه اپیست

هماهنگونه که مشاهده می‌شود، در قسمت افزودن اعضاء نرم‌افزار، می‌توانید هر تعداد نفر را که مایل هستید اضافه کنید، و برای هرکدام یک سرپرست قرار دهید. با قرار دادن اعضای هر خانوار به عنوان زیرمجموعه‌ی سرپرست خانوار، می‌توانید تنها با زدن یک کلیک، حق ماهیانه کل خانوار را به ازای تک‌تک اعضای خانواده دریافت کرده و به صندوق قرض‌الحسنه‌ خود اضافه کنید.

با دریافت نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره تلفن همراه و شماره‌حساب دلخواه می‌توانید یک منبع جامع از اعضا تشکیل دهید تا در کمترین زمان تمامی اطلاعات در اختیارتان باشد. همچنین در این قسمت می‌توانید موجودی اولیه اعضا را وارد کنید تا در سایر محاسبات استفاده شده و در بخش قابل مشاهده باشد.

بخش دوم: اعطای وام مدیریت قرض‌الحسنه فامیلی اپیست

برای اعطای وام در هر ماه می‌توانید از بخش اعطای وام به هر فردی که دوست دارید، وام داده و هر ماه اقساط آن را دریافت نمایید. برای محاسبه‌ی اقساط به سادگی مبلغ وام، کارمزد و تعداد اقساط را وارد کرده تا نرم‌افزار به صورت خودکار مبلغ هر قسط را تعیین نماید.
با کلیک روی هر وام، می‌توانید مبلغ هر قسط، مبلغ پرداخت شده، مبلغ باقیمانده، مبلغ وام به همراه کارمزد، تاریخ دریافت و تاریخ آخرین قسط پرداخت شده را بهمراه تعداد وام‌های گرفته شده توسط فرد مورنظر مشاهده نمایید.

بخش سوم: دریافت حق ماهیانه در مدیریت قرض‌الحسنه فامیلی اپیست

مدیریت حق ماهیانه نرم‌افزار خانوادگی قرض‌الحسنه اپیست

در این بخش صندوق قرض‌الحسنه اپیست برای سادگی، تنها سرپرست خانواده‌ها نمایش داده می‌شوند. برای دریافت ماهیانه، تنها سرپرست را انتخاب کرده تا زیرمجموعه‌های ایشان در سمت چپ نرم‌افزار نمایش داده شوند. سپس مبلغ دریافتی به ازای هر فرد، روز، ماه و سال واریز را مشخص نموده و برروی گزینه دریافت وجه کلیک کنید تا مبلغ مشخص شده به ازای تمامی زیرمجموعه‌ها به صندوق قرض‌الحسنه اضافه شود.

همچنین درصورت تکراری بودن ماه پرداخت، به شما پیام هشداری نشان داده می‌شود که از ایجاد اشتباه جلوگیری می‌کند. با انتخاب نمودن هر تاریخ می‌توانید مبلغ دریافتی در آن تاریخ را ویرایش کرده و یا حذف نمایید.

بخش چهارم: گزارشگیری حرفه‌ای مدیریت قرض‌الحسنه فامیلی اپیست

گزارشگیری نرم‌افزار خانوادگی قرض‌الحسنه اپیست

در بخش گزارشگیری نرم‌افزار مدیریت قرض‌الحسنه خانوادگی و فامیلی اپیست، امکانات زیادی فراهم شده است. از جمله این امکانات می‌توان به:

  • مشاهده تمامی تراکنش‌ها (وام‌، حق ماهیانه، اقساط و موجودی اولیه) بصورت کامل
  • دریافت خروجی PDF از تمامی تراکنش‌ها
  • نمایش مبلغ و تعداد اقساط باقیمانده از هر وام بصورت جداگانه
  • مشاهده تراکنش‌های هر فرد بصورت جداگانه و دریافت خروجی PDF
  • مشاهده موجودی تمام اعضا به تفکیک حق ماهیانه و وام‌های گرفته شده
  • تنظیم دوره زمانی نمایش تراکنش‌ها و دریافت خروجی PDF از آن
  • قابلیت نمایش تراکنش‌ها به تفکیک نوع تراکنش (وام‌، حق ماهیانه، اقساط و موجودی اولیه)

اشاره نمود. به این شکل نرم‌افزار مدیریت قرض‌الحسنه خانوادگی و فامیلی اپیست، به یکی از حرفه‌ایترین نرم‌افزار‌های گزارشگیری در زمینه مدیریت قرض‌الحسنه فامیلی و خانوادگی تبدیل شده است.

مشاهده موجودی اعضا در نرم‌افزار خانوادگی قرض‌الحسنه اپیست

نرم‌افزار مدیریت قرض‌الحسنه فامیلی اپیست تنها برای ویندوز تهیه شده است. این نرم‌افزار به صورت عرضه شده و تمامی امکانات به طور رایگان قابل استفاده هستند؛ اما برای کارکرد بدون وقفه نرم‌افزار و استفاده از تمامی امکانات گزارشگیری و همچنین حمایت از گروه ما، می‌توانید از نسخه‌ی خریداری شده استفاده کنید.
درصورتی که نیاز به تغییراتی در نرم‌افزار دارید، و یا می‌خواهید آن را مطابق با قرض‌الحسنه‌ی خود تغییر دهید، و یا درصورت بروز هرگونه مشکل یا پیشنهاد، می‌توانید با ما در تماس باشید.

حتما قبل از بروزرسانی به نسخه‌ی جدید، از دیتابیس خود، کپی بگیرید

دانلود نسخه ۲٫۳٫۲ صندوق قرض‌الحسنه اپیست تحت ویندوز

  • ویندوز ۱۰