جهت خرید نرم‌افزارها از دکمه‌ی روبه‌رو استفاده کنید

خرید نرم‌افزار

قوانین و مقررات

گروه ما تا به حال ها، سایت‌ها و بات‌های متفاوتی را برای افراد مختلف ایجاد و توسعه داده است. در همین راستا در جهت حفظ حقوق دیگران، قوانین زیر ایجاد شده است:
  1. نرم‌افزارهایی که توسط گروه ایجاد شده‌اند، تنها درصورتی قابل استفاده هستند که به صورت منتشر شده و یا توسط مصرف‌کننده خریداری شده باشند.
  2. ‌هایی که در این سایت قرار می‌گیرد، بعضا برای فروش در فروشگاه‌های مختلف قرار می‌گیرند و پس از خریداری توسط مصرف‌کننده قابل استفاده می‌باشد. اما قالب‌هایی که صرفا برای یک سایت خاص طراحی شده‌اند، دارای قانون کپی‌رایت بوده و بدون اجازه‌ی شخص سفارش دهنده قابل استفاده نمی‌باشند و فقط به‌عنوان نمونه‌ی کار قرار گرفته‌اند.
  3. در صورتی که سفارشی دریافت شود، در ابتدای کار ۵۰٪ از مبلغ کل پروژه اخذ می‌گردد؛ ۵۰٪ باقی‌مانده پس از تحویل پروژه و تایید شدن توسط مشتری دریافت می‌شود.
  4. درصورتی که مشتری قبل از تحویل، پروژه را لغو نماید پروژه تا مرحله‌ای که انجام شده تحویل می‌گردد و بسته به کار انجام شده از مشتری دستمزد گرفته می‌شود.

تمامی این قوانین به صورت کامل در مراحل دریافت سفارش و انجام پروژه اجرا می‌شود تا مشتریان محترم به بهترین نحو از خدمات ما استفاده نمایند.

امید است تا ما را در ارائه‌ی خدمات، یاری کنید.