جهت خرید نرم‌افزارها از دکمه‌ی روبه‌رو استفاده کنید

خرید نرم‌افزار

سوالات متداول

چرا اپیست؟

ما با وجود نوپا بودن توانسته‌ایم توجه افراد زیادی را با هایمان جلب نماییم. نرم‌افزارهای ما هم از نظر سرعت و هم از نظر کیفیت و ظاهر، توان مقابله با رقیبان داخلی و خارجی را داراست و همین اصل باعث شده تا بتوانیم در این مدت تقریبا کوتاه، حرفی برای گفتن داشته باشیم. گروه ما برخلاف گروه‌های ‌نویسی دیگر، برنامه‌ی نوشته شده را به صورت مادام‌العمر پشتیبانی می‌کند. گرچه این پشتیبانی به معنای رفع مشکلات نرم‌افزار است، و اضافه شدن بخش‌های جدید به نرم‌افزار شامل پشتیبانی نخواهد بود و مبلغ آن به صورت جداگانه دریافت می‌شود.

 

نحوه‌ی خرید نرم‌افزار‌های قرار گرفته به چه صورت است.

ابتدا روی دکمه‌ی خرید در نوار بالای سایت کلیک کرده، و پس از وارد کردن مشخصات خود و انتخاب نرم‌افزار مورد نیاز به صفحه‌ی پرداخت منتقل می‌شوید. پس از پرداخت به یکی از صفحات سایت اپیست برگشت داده شده و روند فعال‌سازی نرم‌افزار برای شما توضیح داده خواهد شد.

 

گروه اپیست قادر به انجام چه نوع پروژه‌هایی می‌باشد؟

همانگونه که در بخش نمونه‌ی کار مشاهده نموده‌اید، گروه ما پروژه‌های مختلفی انجام داده است. این پروژه‌ها اکثرا برای سیستم عامل ویندوز و اندروید و با زبان برنامه‌نویسی پیشرفته‌ی C# انجام گرفته است. همچنین طراحی وبسایت، وردپرس، کدهای سرورساید مانند php، بات تلگرام و … بسته به نیاز شما توسط تیم ما قابل انجام است.

 

نحوه‌ی سفارش نرم‌افزار چگونه است؟

شما می‌توانید با استفاده از شماره، آیدی و … با ما در باشید، و یا از طریق فرم سفارش به ما پیامی ارسال کرده و درمورد برنامه‌ی موردنیاز خود توضیح مختصری بدهید تا مهندسین ما در اسرع وقت با شما بگیرند.

 

قیمت نرم‌افزارهای سفارشی به چه نحوی است؟

قیمت نرم‌افزارها براساس دشواری و یا آسانی پروژه، همچنین زمانی که لازم است تا پروژه کامل شود می‌تواند از چند ده هزار تا چند صد هزار تومان متفاوت باشد.

 

چگونه اخبار و ‌های اپیست را دنبال کنم؟

می‌توانیدبا #دنبال کردن ما در شبکه‌های اجتماعی، از تمامی آموزش‌های ما استفاده کرده و هنگام آپدیت نرم‌افزار‌های ما، از آنها مطلع شوید.